Pretekli dogodki
Število preteklih dogodkov je 96

Jonathan + V okovih

Date:Saturday, 26 November 2022
Ura:21:00
Lokacija:
Galerija slikBeri več

.travnik - PUBECI NE SPIJO re-release party

Date:Friday, 25 November 2022
Ura:21:00
Lokacija:Mc Pekarna
Galerija slikBeri več

Razstava: HARMONIJA VESOLJA (Gašper Gorjup)

Date:Thursday, 24 November 2022
Ura:18:00
Lokacija:
Beri več

BENIGHTED & TEETHGRINDER

Date:Monday, 14 November 2022
Ura:19:30
Lokacija:Mc Pekarna
Galerija slikBeri več

Pero Defformero

Date:Saturday, 12 November 2022
Ura:21:00
Lokacija:Mc Pekarna
Galerija slikBeri več

Haiku Garden

Date:Saturday, 05 November 2022
Ura:21:00
Lokacija:Mc Pekarna
Galerija slikBeri več

GUNS N' ROSES TRIBUTE (Hollywood Rose)

Date:Friday, 04 November 2022
Ura:21:00
Lokacija:MC Pekarna
Galerija slikBeri več

Halloween 2022

Date:Monday, 31 October 2022
Ura:21:00
Lokacija:Mc Pekarna
Galerija slikBeri več

Đoko x Morvern

Date:Saturday, 29 October 2022
Ura:21:00
Lokacija:Mc Pekarna
Galerija slikBeri več

DANSE MACABRE IV

Date:Friday, 28 October 2022
Ura:19:30
Lokacija:Mc Pekarna
Galerija slikBeri več
Naš spletni portal uporablja piškotke

... z namenom zagotavljanja kvalitetne spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.

Naš spletni portal uporablja piškotke

... z namenom zagotavljanja kvalitetne spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.

Vaše nastavitve piškotkov so bile shranjene